Штативи для фотоапаратів і відеокамер. Тип головы: Шаровая

Код 21414
Ціна 273 ГРН
Код 23185
Ціна 304 ГРН
Код 6718
Ціна 429 ГРН
Код 6860
Ціна 468 ГРН
Код 6861
Ціна 507 ГРН
Код 14978
Ціна 702 ГРН
Код 6719
Ціна 780 ГРН
Код 14979
Ціна 858 ГРН
Код 22920
Ціна 3990 ГРН
Код 22919
Ціна 5472 ГРН
Код 23282
Ціна 5850 ГРН
Код 23285
Ціна 6630 ГРН
Код 22857
Ціна 7714 ГРН
Код 22853
Ціна 8170 ГРН
Код 14696
Ціна 8736 ГРН
Код 22851
Ціна 10944 ГРН
Код 3341
Товар очікується
Код 6710
Товар очікується
Код 14977
Товар очікується
Код 23289
Товар очікується
Код 23350
Товар очікується
Код 4348
Товар очікується
Код 6709
Товар очікується
Код 14976
Товар очікується
Код 23349
Товар очікується
Код 5377
Товар очікується
Код 6708
Товар очікується
Код 14974
Товар очікується
Код 22858
Товар очікується
Код 24592
Товар очікується
Код 6210
Товар очікується
Код 6706
Товар очікується
Код 22859
Товар очікується
Код 24898
Товар очікується
Код 6209
Товар очікується
Код 6700
Товар очікується
Код 6712
Товар очікується
Код 22855
Товар очікується
Код 3334
Товар очікується
Код 6863
Товар очікується
Код 6707
Товар очікується
Код 22854
Товар очікується
Код 6646
Товар очікується
Код 6862
Товар очікується
Код 6645
Товар очікується
Код 6643
Товар очікується
Код 22848
Товар очікується
Код 6644
Товар очікується
Код 6623
Товар очікується
Код 22847
Товар очікується
Код 14697
Товар очікується
Код 22918
Товар очікується
Код 22846
Товар очікується
Код 23288
Товар очікується
Код 22844
Товар очікується
Код 6715
Товар очікується
Код 14980
Товар очікується
Код 22860
Товар очікується
Код 22704
Товар очікується
Код 6714
Товар очікується
Код 14981
Товар очікується
Код 22710
Товар очікується
Код 6713
Товар очікується
Код 22861
Товар очікується
Код 23359
Товар очікується
Код 3339
Товар очікується
Код 6711
Товар очікується
Код 22862
Товар очікується
Код 22707
Товар очікується

Хоча на ринку представлена велика різноманітність штативів, існує низка їх відмінностей, які можуть дати фотографу переваги у різних фотографічних ситуаціях. В інтернет-магазині FotoFOX.com.ua ми пропонуємо штативи для будь-яких ситуацій, включаючи найпопулярніші бренди та спеціальні штативи, які допоможуть вам зробити ідеальні знімки. Читайте далі і дізнайтеся про все, що вам потрібно знати про штативи!

Навіщо потрібний штатив?

  • Використання штатива абсолютно необхідне при зйомці пейзажів, водоспадів, астрофотографія або будь-яких інших подій протягом тривалого часу.
  • У тих випадках, коли ви хочете використовувати найнижчу ISO для зниження рівня шуму і високу f-стоп для збільшення глибини різкості, штатив буде тримати вашу камеру міцно і стійко, за винятком будь-якого тремтіння камери.
  • Для фотографів дикої природи, які використовують важкі телеоб'єктиви, штатив допоможе витримати вагу, дозволяючи фотографувати протягом дня.

Типи штативів:

  • Штативи початкового рівня: Ці штативи зазвичай коштують дешевше і мають меншу кількість функцій порівняно зі своїми вищими побратимами. Ці штативи найкраще підходять для епізодичного використання чи групової фотографії.
  • Штативи для подорожей Ці штативи зазвичай виготовляються з легких матеріалів і мають можливість компактного пакування. Однак у них зазвичай немає можливості піднімати камеру досить високо, як у інших штативів, що допомагає зберегти компактність і легкість маневрування.
  • Студійні штативи: Ці штативи великі та важкі і зазвичай призначені для розміщення у стаціонарному місці. Вони часто висуваються вище, ніж інші штативи, і легко справляються з великими та важкими камерами. Студійні штативи часто оснащуються колесами замість традиційних ніжок, щоб їх було легко переміщати в студії.
  • Настільні та міні штативи: зазвичай їх висота не перевищує 30 сантиметрів. Ці штативи ідеально підходять для використання з невеликими камерами чи телефонами. Вони маленькі і їх легко тримати при собі, фотографуючи дрібні речі на місці. Вони також хороші під час зйомки відеороликів. Крім того, деякі міні-штативи мають гнучкі ніжки, що дозволяють охоплювати ними гілки дерев та інші об'єкти.

Складові штатива:

Головка штативу

  • 3D голова – це традиційна штативна головка, яка дозволяє рухатися у трьох різних напрямках. Кожна вісь може бути зафіксована для підтримки балансу та стабільності.
  • Кульова головка - цей тип штативної головки в даний час є найпопулярнішим серед фотографів. Кульова головка забезпечує рух у трьох напрямках, при цьому необхідно розблокувати та зафіксувати лише один затискач. Ці штативні головки легші і менші, ніж традиційні триосьові головки.
  • Рідина головка - необхідні для відеозйомки. Вони забезпечують плавне панорамування та нахили, необхідні для створення високоякісного відеоматеріалу.

Ніжки штатива

Штативи зазвичай виготовляються із пластику, алюмінію, а в деяких елітних виробах - із вуглецевого волокна (карбону).

  • Пластик – менш дорогий та легкий, але не дуже міцний.
  • Алюміній – Більшість штативів у наші дні виготовляються з алюмінію. Алюмінієві штативи важать більше, ніж пластикові, але відрізняються підвищеною стійкістю.
  • Вуглецеве волокно (карбон) - вуглецеве волокно легке та міцне, але коштує дорожче, ніж інші матеріали. Вуглепластик відмінно підходить для рюкзаків та інших місць зйомки.

Існує два типи замків на ніжках. Фліп-лок та твіст-лок. Обидва працюють, але обоє мають свої недоліки. Фліп-замки працюють швидко, але потребують періодичної підтяжки. Твіст-замки вимагають трохи більше часу. Все зводиться до особистих уподобань.

Штативи бувають із різною кількістю сегментів для ніг. Чим більше сегментів, тим компактнішим буде ваш штатив, але тим більше часу знадобиться на його встановлення.

Центральна стійка або центральна колона штатива – це частина, до якої кріпиться голова. Зазвичай найкраще тримати їх у нижньому положенні, але якщо вам потрібно трохи більше висоти або точне регулювання вгору та вниз, колону легко відрегулювати. Крім того, деякі штативи дозволяють перевернути колону вгору ногами, щоб опуститися нижче до землі, що відмінно підходить для зйомки квітів або жуків, а також для макрозйомки. Інші дозволяють висувати колону горизонтально убік, щоб знімати прямо вниз.

Наконечники на ніжках штатива:

Гумові наконечники - гумові наконечники хороші для універсального використання, так як вони не дряпають підлогу.

Металеві наконечники - це, по суті, шипи. Їх зручно використовувати на слизьких поверхнях або під час зйомки на відкритому повітрі.

Всюдихідні - всюдихідні наконечники допомагають розподілити вагу штатива і добре працюють на піску.

Що потрібно враховувати при покупці штативу?

Вантажопідйомність - Вантажопідйомність визначає, наскільки важку камеру та об'єктив штатив може безпечно витримати.

Максимальна висота/мінімальна висота - Для високих фотографів вищий штатив набагато зручніше при зйомці протягом декількох годин. Крім того, якщо ви знімаєте дрібні предмети, розташовані близько до землі, штатив, який може знімати на рівні землі, буде дуже доречним.

Кількість секцій ніжок - Чим більше секцій ніжок у штатива, тим більше часу потрібно на його встановлення, проте якщо вам потрібен штатив, який можна компактно упакувати, краще використовувати більше ніжок.

Швидкознімні майданчики - У більшості штативних головок використовуються швидкознімні майданчики. Вони дозволяють швидко встановлювати та знімати камеру, забезпечуючи при цьому необхідну стійкість та безпеку.

Штатив - один із найважливіших аксесуарів для фотографа. Всім відомо, що для отримання чіткого, різкого та якісного знімка рекомендується зафіксувати камеру та виключити всілякі вібрації та рухи, з цим і повинен справлятися фотоштатив!

Різноманітність штативів для фотоапарата зараз дуже велика, починаючи від найменших - не дорогих, настільних штативів для телефону та телефону, смартфона, закінчуючи великогабаритними, важкими, стійкими триногами для професійних відеокамер.

Настільний штатив. Це категорія дуже компактних штативів, як правило 10-15 см завдовжки. Такий аксесуар завжди можна носити із собою або використовувати стаціонарно. Витривалість невеликого настільного штатива невелика, відповідно підійде він для невеликих фотоапаратів або телефонів, екшен-камер та інших гаджетів. Використовуються для різних типів зйомки: предметна, макро, репортажна, користуються популярністю у блогерів.

Аматорський штатив. - це не дорогий, виконаний з алюмінієвого сплаву та має не знімну голову. Габарити таких штативів можуть бути різними, більшість з них від 100 до 170 сантиметрів. Використовувати його можна для будь-яких видів фото та відео зйомки.

Штатив для подорожей. Коли ви їдете в поїздку - потрібен компактний, легкий штатив, бажана висота зйомки від 1 до 1,5 метрів. Рекомендуємо звернути увагу на карбонові штативи - вони суттєво легші за алюмінієві. Для досягнення максимальної компактності використовується система, коли у складеному стані ноги перевертаються на один бік з головою, це дає можливість отримати мінімальну довжину у складеному вигляді. Туристичні штативи здебільшого комплектуються кульовими головами, вони легкі, не об'ємні та дуже прості у використанні.

Штатив ідеально підійде для:

  • Фотографування з довгою витримкою
  • Фотографування при слабкому освітленні
  • Фотографування з фільтрами
  • Фотографування пейзажів
  • Будь-якої відеозйомки
  • Подолання тремтіння рук
  • Таймлапсів
  • Автопортретів
  • Астрофотографія
  • HDR-фотографії
  • та й взагалі, фотограф зі штативом виглядає куди серйозніше

Цікаві статті по штативам:

Як вибрати штатив для смартфона?

Купити штатив для фотоапарата та інших пристроїв, таких як планшетів, телефонів, смартфонів, екшн-камер, біноклів, підзорних труб та телескопів, ви можете в інтернет-магазині FotoFOX.com.ua. Для консультації та придбання оптимального штатива для ваших цілей та потреб – звертайтесь до наших фахівців! Доставка будь-якого штатива з нашого магазину здійснюється швидко та будь-яким зручним для вас способом.

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.