Дистанційне управління для фотоапарату

Код 24237
Ціна 114 ГРН
Код 25547
Ціна 114 ГРН
Код 25548
Ціна 114 ГРН
Код 5320
Ціна 210 ГРН
Код 250
Товар очікується
Код 352
Товар очікується
Код 357
Товар очікується
Код 383
Товар очікується
Код 5318
Товар очікується
Код 5319
Товар очікується
Код 5321
Товар очікується
Код 5324
Товар очікується
Код 18869
Товар очікується
Код 18870
Товар очікується
Код 18880
Товар очікується
Код 25544
Товар очікується

Вибір пультів дистанційного керування для фотокамер

Пульти дистанційного керування фотокамерами можуть бути різними: від простих однофункціональних спусків затвора до складних пристроїв, здатних дистанційно керувати численними функціями камери. Деякі з них фізично підключаються до камери за допомогою кабелю, а інші використовують радіо- та інфрачервоні сигнали, дозволяючи дистанційно робити групові фотографії та селфи.

Загальні характеристики дистанційних пускових пристроїв

Хоча всі пульти дистанційного керування дозволяють дистанційно спускати затвор, уникаючи небажаної вібрації камери, багато з них мають додаткові функції, такі як таймери інтервалів, багаторазова експозиція та компоненти для зйомки із уповільненням часу. Крім того, деякі пульти служать як приймач, здатних підтверджувати попереднє фокусування і спуск затвора, а деякі моделі роблять ще один крок вперед, дозволяючи запускати спалахи та стробоскопи.

Прив'язані, інфрачервоні або бездротові пульти дистанційного керування

Прив'язані пульти фізично підключаються до камер. Вони дозволяють виконати попереднє фокусування, натиснувши кнопку наполовину, а потім зробити знімок. Багато хто з них має блокування, яке дозволяє використовувати налаштування лампи для тривалої експозиції. Вони бувають двох типів: електронні пульти, що підключаються до гнізд дистанційного спуску камери, та кабельні спуски з різьбленням, що вкручуються в перемикачі затвора. Необхідно лише переконатися, що пульт сумісний із гніздом дистанційного спуску вашої камери.

Інфрачервоні та бездротові пульти дистанційного керування фотоапаратом дозволяють розширити ці можливості, дозволяючи вам знаходитись на деякій відстані від фотоапарата. У той час як інфрачервоні пристрої є пристроями прямої видимості, бездротові типи більш потужні і можуть бачити за кутами і крізь перешкоди. Деякі бездротові передавачі взаємодіють безпосередньо з вбудованими інфрачервоними або бездротовими приймачами камери, тоді як інші використовують приймачі, прикріплені до гарячого черевика камери.

Пульти дистанційного спуску для фотокамер від виробників комплектного обладнання та сторонніх виробників

Більшість виробників камер випускають власні пульти дистанційного керування для дзеркальних фотокамер. Їхня перевага полягає в тому, що вони ідеально працюють із сумісними камерами даного виробника. Однак багато пультів сторонніх виробників мають більшу функціональність, хоча рекомендується ретельно перевіряти їхню сумісність з вашою камерою. Існує безліч аксесуарів для спуску затвора. Деякі пульти дистанційного керування включають мобільну функціональність із можливістю переглядати та компонувати зображення, які бачить сенсор камери.

Аксесуари для спускових гачків для дистанційного спуску затвора

Поліпшіть свої фотографії за допомогою аксесуарів для спускових систем фотокамер, таких як додаткові приймачі та розгалужувачі для запуску кількох освітлювальних приладів та спалахів. Створюйте дивовижні фотографії за допомогою дистанційних спускових пристроїв для зйомки бризок води і крапель, що падають, або навіть підключайте мобільний пристрій безпосередньо до камери за допомогою комплектів донглів. Деякі системи запуску камери використовують рух, звук або освітлення для активації затвора, що дозволяє знімати події віддалено.

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.