Сумки, рюкзаки, чохли, валізи для фото/відео камер

Купити сумку чи рюкзак для фотоапарата? Легко!

Сумки для фотографів включають рюкзаки, сумки і переносні сумки, які полегшують перенесення фотообладнання на місце зйомки. Ці сумки міцніші, ніж традиційні рюкзаки або гаманці, з додатковими відділеннями та кріпленнями, щоб ваші аксесуари було зручно носити. Правильний вибір сумки для фотоапарата, що підходить для фотообладнання, має вирішальне значення для забезпечення збереження ваших інвестицій в обладнання.

Типи сумок та чохлів для фототехніки

При вивченні різних типів сумок та футлярів для фотоапаратів враховуйте свій стиль зйомки, щоб визначити, який із них найкраще відповідає вашим потребам.

Чохол

Чохол – це невелика сумка, що займає мало місця. У сумках, призначених для фотоапарата, як правило, є місце лише для фотоапарата та кількох невеликих аксесуарів, таких як батареї або картки пам'яті. Ви також можете придбати тримачі для аксесуарів, наприклад, чохли для об'єктивів, щоб використовувати їх у поєднанні з більшим чохлом.

Кобури та ремені

Носіть кобуру або ремінь на талії або на плечах, щоб мати можливість носити камеру без рук, коли ви перебуваєте в дорозі. Як і чохли, кобури можуть мати обмежений простір аксесуарів, включаючи додатковий об'єктив.

Сумки та рюкзаки

Більші за розміром сумки та рюкзаки пропонують багато місця для фотообладнання. Оскільки вони оснащені ременями, їх легко переносити з місця на місце. Спеціально розроблені сумки

Сумки-месенджери та рюкзаки більшого розміру пропонують багато місця для фотообладнання. Оскільки вони оснащені ременями, їх легко переносити з одного місця на інше. Спеціально розроблені сумки пропонують додаткову амортизацію для захисту обладнання під час тривалих вилазок.

Валіза та жорсткі кейси

Валізи та інші жорсткі кейси забезпечують найбільший захист вашого спорядження, зазвичай у комплекті з ними йдуть амортизатори та роздільники, щоб ви могли зберігати порядок. Ці типи валіз можуть бути розміром від великої взуттєвої коробки до багажу або більше. Багато хто з них має ручки для перенесення, а деякі більші та об'ємні варіанти оснащені висувними ручками та колесами, що ще більше полегшує пересування. Завдяки своїм розмірам, вони є добрим варіантом, якщо вам потрібно взяти з собою штативи, світло та інші аксесуари для роботи.

Як вибрати сумку для фотографа?

Після вибору стилю сумки слід звернути увагу на матеріал і розмір. Полотнові та нейлонові сумки - легкі та міцні варіанти, деякі сумки мають покриття, яке може відштовхувати воду або забезпечувати обмежений захист від ударів. Жорсткі кейси зазвичай виготовляються із пластику, алюмінію або їх комбінації. Вони, як правило, важать більше ніж сумки, але забезпечують більший захист завдяки жорсткій конструкції.

З точки зору розміру, сумки є найбільш компактними, тому вони є розумним вибором, якщо вам потрібно переносити тільки одну камеру. Якщо вам потрібно перевезти багато обладнання, найкращим варіантом може стати сумка або кейс. У великих варіантах кожного з них достатньо місця для об'єктивів, штативів та іншого обладнання, яке ви часто використовуєте. Якщо ви подорожуєте, подумайте про придбання додаткового захисту для аксесуарів, наприклад, футлярів для об'єктивів або спалахів, які можна розмістити у більшому футлярі.

Як фотограф, знайте, що ваша сумка – це ваш офіс. Виберіть відповідну сумку для фотографа з асортименту FotoFOX.com.ua, щоб забезпечити портативність та довговічність об'єктивів, фотокамер, спалахів та іншого обладнання, а також підвищити рівень комфорту під час роботи.

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.