Лайткуби, лайтбокси, фотобокси

Код 24382
Ціна 556 ГРН
Код 5368
Ціна 570 ГРН
Код 6653
Ціна 570 ГРН
Код 1675
Ціна 616 ГРН
Код 20873
Ціна 627 ГРН
Код 711
Ціна 700 ГРН
Код 24331
Ціна 781 ГРН
Код 14685
Ціна 847 ГРН
Код 24352
Ціна 848 ГРН
Код 710
Ціна 1080 ГРН
Код 4373
Ціна 1140 ГРН
Код 24955
Ціна 1140 ГРН
Код 25718
Ціна 1140 ГРН
Код 24412
Ціна 1300 ГРН
Код 4374
Ціна 1334 ГРН
Код 3426
Ціна 1476 ГРН
Код 24332
Ціна 2450 ГРН
Код 24135
Ціна 2766 ГРН
Код 24452
Ціна 2901 ГРН
Код 4312
Ціна 2952 ГРН
Код 6466
Ціна 2952 ГРН
Код 3454
Ціна 3280 ГРН
Код 4379
Ціна 3310 ГРН
Код 4408
Ціна 3330 ГРН
Код 5419
Ціна 3458 ГРН
Код 24330
Ціна 3695 ГРН
Код 24401
Ціна 4358 ГРН
Код 5420
Ціна 4644 ГРН
Код 23344
Ціна 4715 ГРН
Код 4409
Ціна 4770 ГРН
Код 4380
Ціна 4940 ГРН
Код 5367
Ціна 4940 ГРН
Код 6203
Ціна 5928 ГРН
Код 708
Товар очікується
Код 709
Товар очікується
Код 1164
Товар очікується
Код 1165
Товар очікується
Код 3427
Товар очікується
Код 4313
Товар очікується
Код 4375
Товар очікується
Код 4376
Товар очікується
Код 5230
Товар очікується
Код 6202
Товар очікується
Код 6204
Товар очікується
Код 6313
Товар очікується
Код 6654
Товар очікується
Код 18906
Товар очікується
Код 18908
Товар очікується
Код 18910
Товар очікується
Код 20874
Товар очікується
Код 20875
Товар очікується
Код 24285
Товар очікується
Код 27875
Товар очікується
Код 27885
Товар очікується

Лайткуби, лайтбокси з підсвічуванням, фотобокси та набори для предметної зйомки:

Фотобокс або лайткуб призначений для безтіньової зйомки невеликих предметів або макрооб'єктів. Ідеально підходить для зйомки різних товарів з подальшим продажем в інтернет-магазині або на дошках оголошень. Безтіньовий намет це необхідна складова для предметної зйомки у будь-якій студії. Стіни фотобокса служать дифузором для світла, що походить від освітлювача, завдяки цьому предмет, що знаходиться всередині, поступово висвітлюється з усіх боків.

Набір для предметної зйомки - це чудове готове рішення для предметної зйомки на виїзді або в студії за невеликі гроші. Набір для предметної зйомки зазвичай складається з лайтбоксу з набором фонів, що складається в зручну компактну папку з кишеньками для освітлювачів і міні штатива.

Як вибрати найкращий лайткуб для предметної фотографії?

Якщо ви хочете купити фотобокс, то важливо правильно його вибрати! Інтернет-магазин FotoFOX.com.ua з радістю допоможе вам вибрати відповідну модель, яка відповідає вашим вимогам. Нижче ви знайдете всю інформацію, яка потрібна при покупці лайткуба!

1. Розмір

Лайтбокси бувають різних розмірів - маленькі моделі підходять для фотографування об'єктів менше за звичайний смартфон, а великі здатні вмістити навіть людину.

Таким чином, ви повинні ретельно зважити, що підходить або не підходить для ваших уподобань. При аналізі цієї функції необхідно враховувати висоту, ширину та глибину об'єктів, які ви збираєтеся фотографувати.

Якщо вам потрібно фотографувати такі об'єкти, як гаманці, ювелірні прикраси, запчастини, мобільні телефони та інші схожі предмети, підійдуть розміри від 20 до 40 сантиметрів. У той час як для зйомки таких об'єктів, як ноутбуки, сумки, взуття або подібні об'єкти, вам може знадобитися лайткуб від 60 см і більше.

Крім того, всередині має бути достатньо місця, щоб фон або бічні стінки не було видно. Також слід перевірити, чи розмір занадто великий або занадто малий для об'єкта, який ви збираєтеся фотографувати.

2. Висвітлення

Концепція фотобоксу полягає в тому, щоб отримати ідеальні знімки у контрольованому середовищі. Тому вам знадобиться ідеально збалансоване та досить яскраве освітлення. Флуоресцентна лампа або світлодіодне підсвічування забезпечує якісне освітлення. Наступне, що слід звернути увагу, - це колірна температура. Як правило, для предметної фотографії використовують колірну температуру близьку до природного денного світла, а це 5500 К. Коли справа доходить до освітлення, тканина лайткуба також відіграє важливу роль. Ідеальний світловий бокс має внутрішню поверхню, що відображає, яка добре розсіює промені світла. Деякі лайткуби поставляються із вбудованим розсіювачем для створення м'якого світла. І остання характеристика, яку необхідно проаналізувати, – це яскравість світлодіодів. Ідеальний світловий короб дозволяє регулювати яскравість відповідно до ваших вимог.

3. Типи лайтбоксів

В основному, лайтбокси доступні в двох варіантах: без вбудованого підсвічування і з вбудованим світлодіодним підсвічуванням. Кожен з них має свої переваги, недоліки та сфери застосування.

Без вбудованого підсвічування: напівпрозорий, лайткуб, що складається, що вимагає яскравого зовнішнього освітлення. Підійде як імпульсне, так і постійне джерело світла.

З вбудованим підсвічуванням: фотобокс з непрозорими стінками, що має вбудоване світлодіодне підсвічування всередині. Займає менше місця та не потребує додаткового освітлення.

4. Джерело живлення

Завдяки сучасним винаходам сьогоднішні світлові бокси не завжди працюють від розетки, а можуть працювати від USB роз'єму, ви можете легко запитати такий лайткуб за допомогою ноутбука, персонального комп'ютера або павер-банка.

5. Аксесуари

Якщо вам подобається налаштовувати освітлення відповідно до ваших потреб, деякі моделі поставляються зі знімними світлодіодними панелями, які дозволяють більш точно налаштувати освітлення. Деякі з таких аксесуарів включають додаткове освітлення, вінілові або фонові тканини і т.д.

6. Портативність

Цей фактор залежить від розміру обраного вами лайтбоксу та умов роботи. Наявність портативного фотобоксу полегшує встановлення та демонтаж у будь-якому місці та у будь-який час. Крім того, переконайтеся, що модель поставляється з компактною сумкою, яка допоможе вам зберігати лайтбокс або легко переносити його. З огляду на це краще перевірити якість перед покупкою. Легкі лайткуби підходять для людей, які багато подорожують, а складні варіанти зручні для зберігання та транспортування.

7. Матеріали

Матеріали, що використовуються виготовлення світлового боксу, також відіграють важливу роль. Для фотобоксів без внутрішнього підсвічування матеріал стін повинен бути максимально однотонним, без розлучень і якісно розсіювати потік світла всередині боксу. А в свою чергу лайткуб з підсвічуванням повинен бути з щільними стінками, всередині мати сріблясте покриття вання світловідбиваючих властивостей.

8. Легкість складання/розбирання

Простота використання – важливий фактор, який необхідно враховувати при покупці світлового боксу. Аналізуючи цю характеристику, ви повинні перевірити, наскільки легко їх зібрати чи розібрати. Ми рекомендуємо вибирати модель, яка складається або розкладається у тонку або компактну деталь. Крім того, вона повинна забиратися в коробку протягом декількох хвилин. Уникайте моделей, які потребують додаткових інструментів для збирання або розбирання світлового фотобоксу.

9. Кути зйомки

Деякі міні-лайткуби постачаються з відкритою передньою панеллю. Деякі закривають усі сторони, а інші мають невеликий отвір біля об'єктива камери. Хоч би яку модель ви придбали, переконайтеся, що вона має різні кути зйомки. Чим більше отворів, тим більше кути зйомки. Вам також можуть знадобитися отвори спереду та зверху.

10. Ціна

Фотобокси варіюються в широкому ціновому діапазоні в залежності від складності, розміру та освітлення. Вони варіюються від 200 грн. до 8000 грн. Чим вища ціна, тим вища якість. Якщо ви хочете заощадити гроші, не звертаючи уваги на ціну, ви можете пропустити деякі функції або комплектацію. Тому, якщо ви хочете отримати максимальний зиск, ми рекомендуємо вибрати високоякісний комплект для зйомки або проконсультуватися з нашими фахівцями.

Як доглядати лайткуб?

Насправді обслуговування фотолайтбоксів досить просте, особливо якщо ви розумієтеся на пристрої світлового боксу. Основна частина обслуговування – це чищення. Для отримання чітких знімків необхідно, щоб на ньому не було плям та пилу. Для очищення потрібно використовувати чисту ганчірочку, щоб протерти поверхню та видалити пил або плями. Якщо поверхня пластикова, можна використовувати вологу серветку. Якщо пластикова поверхня надто забруднена, можна використовувати м'який миючий засіб.

Важливі поради щодо використання фотобоксів для предметної фотографії:

1. Ознайомтеся з інструкцією

Ніколи не застосовуйте силу при розбиранні та не стискайте компоненти під час збирання. Натомість уважно прочитайте інструкції, надані виробником. Таким чином, у вас ніколи не буде зламаних чи деформованих деталей.

2. Запобігайте впливу ультрафіолетового випромінювання

Краще не піддавати фотобоксу впливу прямих сонячних променів, так як вони можуть пошкодити тканину. Переконайтеся, що працюєте в чистому приміщенні без пилу, щоб не довелося чистити. Використання у чистому приміщенні запобігає накопиченню пилу на світловому коробі.

3. Правильне зберігання

Деякі лайткуби поставляються з сумками та чохлами, які допомагають правильно зберігати їх. Після завершення зйомки ви можете скласти та зберігати його належним чином. Переконайтеся, що фотолайтбокс є чистим і сухим при зберіганні. Якщо ви часто використовуєте фотобокс, краще не складати його щодня, щоб уникнути зниження стійкості. Натомість ви можете просто накрити його і поставити в будь-який кут. Якщо ви не збираєтеся використовувати його протягом тривалого часу, його можна скласти і прибрати на зберігання.

4. Не допускайте перегріву

Якщо тримати світло увімкненим протягом тривалого часу, бокс починає нагріватися. Тому, як тільки ви закінчите робити знімки, рекомендуємо вийняти вилку з розетки або хоча б вимкнути її.

Нам часто ставлять подібні питання щодо латкубів:

1. Який принцип роботи лайтбоксу?

Відповідь: У фотобоксах використовуються світлопоглинаючі або поверхні, що відображають, так що об'єкт висвітлюється рівним і гладким світлом для кращої глибини і розмірності. Він допомагає усунути тіні, відбиваючи світло у тих місцях, куди ви не можете дотягнутися.

2. Чи потрібний вам окремий комплект для освітлення, щоб отримати максимальну віддачу від лайткубу?

Відповідь: Якщо у Вас напівпрозорий лайткуб без внутрішнього підсвічування, то обов'язково потрібно висвітлити його зовні, для одержання фотографії без тіней і гарною передачею кольору. Якщо ж лайткуб з вбудованим світлодіодним підсвічуванням, то додатково світло не буде потрібно.

3. Чи можна придбати фотобокс для телефону?

Відповідь: Так, у сучасних смартфонах найчастіше встановлені якісні камери, які здатні зробити хороші фотографії предметів у поєднанні з якісним лайткубом.

4. Як називається коробка для фотографії товарів?

Відповідь: Їх називають лайткуби, лайтбокси, фотобокси, фотонамети. Основне їх призначення – забезпечити збалансоване та яскраве світло, яке усуває тіні для створення яскравих та чистих знімків.

5. Кому потрібний лайткуб?

Відповідь: В основному вони використовуються фотографами товарів, для YouTube роликів та оглядів, для сайтів інтернет-магазинів, Instagram, салонів краси та .д.

6. Чи нагрівається фотобокс?

Відповідь: Це в основному залежить від освітлення, яке використовується в лайтбоксі. Якщо в лайтбоксі використовуються лампи розжарювання, то він, швидше за все, нагріватиметься. Однак якщо в ньому встановлені світлодіоди, то нагрівання буде менше або практично не буде.

7. Наскільки яскравим може бути світлодіодний лайтбокс?

Відповідь: Зазвичай лайтбокси яскраві, і ця яскравість залежить від потужності та кількості світлодіодів та розміру самого боксу. Чим вища яскравість світла, тим яскравіше буде фотобокс. Професійні лайткуби зазвичай поставляються з дуже яскравим підсвічуванням, що допомагає отримати якісні фотографії.

8. Що вибрати – світлодіодний лайткуб чи лайткуб із флуоресцентними лампами?

Відповідь: В обох варіантів є свої переваги та недоліки. Однак світлодіодні лайтбокси вважаються кращими, тому що вони краще тримають світло, ніж флуоресцентні лампи. Крім того, флуоресцентні лампи перестають мають менший термін служби порівняно зі світлодіодами. Але слід пам'ятати, що світлодіоди, як і флуоресцентні лампи, можна замінити. Світлодіоди також відрізняються компактністю, тому що їх можна скласти для перенесення або зберігання.

9. Чи помістяться мої товари у фотобокс?

Відповідь: Це залежить від розміру лайтбоксу, який ви обираєте. Тому перед покупкою потрібно перевірити розміри.

ТОП 5 Лайткубів:

  • Лайткуб із підсвічуванням Puluz PU5023 LED 24x23x22см - Невеликий лайткуб для зйомки маленьких предметів, прикрас. Має вбудоване кругле світлодіодне підсвічування, що дає рівномірне, якісне освітлення без тіні від об'єкта. Має велику популярність у салонах краси для зйомки манікюру.
  • Лайт бокс з LED підсвічуванням Mircopro 440 70x70x70см - Досить великий лайткуб з вбудованим світлодіодним підсвічуванням. Конструкція дозволяє дуже швидко скласти його та приступити до фотографування. У зібраному вигляді є пласким кейсом. Великим плюсом є LED підсвічування по периметру верхньої кришки, яке дає яскраве освітлення об'єкта та повністю виключає тіні. Підходить для будь-якого типу предметної зйомки, страв для меню ресторанів, деталей, посуду.
  • Лайткуб Visico LT-011 (80х80х80см) – Лайткуб для предметної зйомки середніх розмірів. Грані виготовлені з напівпрозорої білої тканини, а складається він за принципом відбивача, відповідно не займає багато місця та зручний для транспортування. Такий лайткуб не має вбудованого підсвічування, це означає, що його потрібно висвітлювати незалежним джерелом - імпульсним або постійним світлом.
  • Набір для предметної зйомки Visico PT-03 Table Top (60x60x60см) - Набір для зйомки різних предметів. Включає лайткуб розміром 60x60x60 см, два джерела світла і стійку-штатив для фотоапарата. Сам лайткуб легко збирається у кейс із кишенями для аксесуарів.
  • Лайткуб для предметної зйомки Menik 120x120 см Величезний куб для предметної зйомки з білими гранями. Розміру 120x120x120 см із головою вистачить навіть для великих предметів, ваз, рюкзаків, одягу. Даний лайткуб не має вбудованого підсвічування, тому що має досить великий об'єм - вимагає кілька додаткових потужних джерел світла.
© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.