Метеоприлади

Метеоприлади та їх різновиди у побуті

Погода характеризується параметрами, елементами погоди. Тут важлива короткострокова взаємодія цих елементів погоди. Для спостереження та прогнозування погоди вимірюється стан та зміни найважливіших погодних елементів. TFA є експертом у галузі метеорологічних вимірювальних приладів та пропонує надійну продукцію для вимірювання елементів погоди для прогнозування погоди.

Термометри – це дуже важливі вимірювальні прилади.

Температура повітря одна із найважливіших елементів погоди. Температура повітря - це температура атмосфери біля землі, яку не впливають сонячна радіація, тепло землі чи теплопровідність. Температура вимірюється термометром у градусах Цельсія (°C, наприклад, 25 °C), Кельвіна чи Фаренгейта.

Гігрометри

Вологість повітря є також важливим параметром погоди. Частка водяної пари у повітрі називається вологістю повітря або вологістю повітря. Для повсякденного життя важливим параметром є відносна вологість. Вона визначається як кількість присутньої водяної пари по відношенню до максимально можливої кількості водяної пари. Вологість повітря вимірюється за допомогою гігрометра.

Барометри

Тиск повітря – це гідростатичний тиск повітря у певному місці земної атмосфери. Тиск повітря дуже впливає на погоду, оскільки різниця тиску в атмосфері призводить до виникнення компенсаційних течій, а області низького і високого тиску викликають певні погодні явища. Тиск повітря вимірюється барометром. У кожну метеостанцію з надійним прогнозом погоди також вбудовано барометр.

Осадкоміри

Якщо з атмосфери виділяється вода, це називається опадами. Вони можуть мати різні форми і виявлятися у вигляді дощу, граду, снігу, снігопаду, роси чи інею. Кількість опадів вимірюється за допомогою дощеміру.

Анемометри - датчики вітру

Вітер – це рух повітря з певним напрямом. Вітер зазвичай викликається вищим тиском повітря в одній ділянці, ніж в іншій. Швидкість вітру вимірюється анемометром, напрямок вітру - флюгером.

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.