Фотоапарати

Ми продаємо широкий асортименти цифрових фотоапаратів всіх провідних брендів, таких як Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Olympus, Fujifilm, Pentax, Leica, Samsung та інших. Типи цифрових камер включають цифрові дзеркальні камери (DSLR), бездзеркальні системні камери, типу "навів і зняв", середньоформатні камери та інші. Читайте нижче, щоб дізнатися, який тип камери найкраще підходить для ваших потреб.

Типи цифрових фотоапаратів

У 2000-х роках цифрові однооб'єктивні дзеркальні фотокамери (DSLR) значною мірою витіснили плівкові дзеркальні фотокамери. DSLR – це найсучасніші та універсальні камери, доступні споживачам сьогодні. Вони дають вам найбільший контроль над тим, як робляться знімки, і тому призначені для серйозніших фотографів-аматорів та професіоналів. DSLR дозволяють повністю контролювати параметри експозиції, включаючи пріоритет діафрагми, пріоритет затвора та різні програмні режими. Їх швидкий автофокус дозволяє отримувати відмінні знімки при зйомці об'єктів, що швидко рухаються, або сцен. Вони також використовують систему змінних об'єктивів, що дозволяє фотографам використовувати найбільш підходящий об'єктив для зйомки. Нарешті, дзеркальні фотоапарати мають великі матриці, які зазвичай дозволяють отримувати якісніші зображення. Дізнайтеся більше про дзеркальні камери.

Бездзеркальні системні камери дуже схожі на цифрові дзеркальні камери, оскільки використовуються змінні об'єктиви, великі матриці і фотограф може використовувати камеру в повністю ручному, автоматичному або напівавтоматичному режимах. Основна відмінність полягає у розмірі. Бездзеркальні камери ближче за розміром до компактних фотоапаратів, тому що вони не мають оптичного видошукача, який є у дзеркальних фотоапаратів. Оптичні видошукачі використовують систему дзеркал, які точно відображають фотографовану сцену. Бездзеркальні камери відмовляються від них на користь електронних видошукачів або РК-екранів, які попередньо відображають сцену, яку потрібно сфотографувати. Це робить їх тихішими, компактнішими та легкими, що ідеально підходить для серйозних фотографів, які цінують обережність та портативність, від весільних та театральних фотографів до фотографів-мандрівників. Дізнайтеся більше про бездзеркальні камери.

Фотокамери типу "навів і зняв" (іноді їх називають компактними) найбільше підходять для любителів початкового рівня, яким важливі їхні невеликі розміри та простота використання. Найчастіше у фотоапаратах використовується автоматичний режим, який відмінно підходить для початківців і зазвичай дозволяє отримати хороші фотографії. Ті, хто хоче зробити крок уперед, можуть використовувати інші сюжетні режими, такі як пейзаж, портрет чи спорт, залежно від ситуації зйомки. Більшість сучасних фотоапаратів оснащені як мінімум 3-кратним зумом і 16,6 МП, що робить їх кращою за більшість нових камер смартфонів і дозволяє збільшувати і друкувати фотографії. Для фотографів-аматорів, яким потрібно щось невелике, здатне поміститися в сумочці чи кишені, "точка-і-знімок", ймовірно, є найкращим варіантом. Дізнайтеся більше про фотоапарати "Навів і зняв".

Середньоформатна камера призначена для серйозних професіоналів. Їхні великі матриці дозволяють збільшити розмір окремих пікселів, і в камеру потрапляє більше світла. Вони також дозволяють розширити динамічний діапазон, що означає більшу тональність та точність кольору. У результаті виходять чудові фотографії "реального світу", на яких відображені сцени, близькі до того, як їх обробляють ваші очі та мозок. Якщо ваша мета – зробити фотографію та значно збільшити її, то найкращим вибором будуть середньоформатні камери. Однак майте на увазі, що вони часто мають високу ціну. Дізнайтесь більше про середньоформатні камери.

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.