Системи стабілізації і аксесуари

Код 24894
Товар очікується

Купити професійну систему стабілізації для відео

За останні кілька років багато брендів випустили кілька чудових стабілізаторів, включаючи ті, що здатні підтримувати професійні дзеркальні фотоапарати, екшн-камери та навіть смартфони. Завдяки своїм розмірам і простоті використання ці стабілізатори для камер є обов'язковими аксесуарами, якщо ви хочете знімати плавне відео або робити точні фотографії.

Вибір професійних відеостабілізаторів

Більшість стабів для камер оснащені моторами та мають три осі: нахилу, панорамування та повороту. Існують різні типи карданних стабілізаторів для маленьких та великих камер. Тип камери визначає, який карданний шарнір або підставка вам знадобляться.

Екшн-камери та GoPro

Якщо ви використовуєте екшн-камеру, наприклад GoPro Hero 4 або Hero 7, вам варто придбати стабілізатор GoPro. Ці стабілізатори мають мінімалістичний дизайн та поставляються з однією рукояткою, яка дозволяє знімати з дуже вузьких кутів однією рукою. Це робить їх придатними для динамічних екшн-зйомок, що означає, що ви можете використовувати один з них під час їзди велосипедом або скейтбордом.

Дзеркальні фотоапарати

Якщо ви працюватимете з великою дзеркальною камерою з об'єктивами різних розмірів, то перед вибором карданного шарніра для DSLR вам варто звернути увагу на вагу та габарити камери. Завдяки своїм компактним розмірам та покращеній конструкції датчика, стабілізатори DSLR gimbal дозволяють вам бути мобільнішими і при цьому отримувати високоякісні зображення. Якщо ви не здійснюватимете багато рухів, ідеальним стабілізатором може стати професійний слайдер для відеокамери.

Смартфони

Стабілізатори для смартфонів з'явилися на ринку відносно недавно, але вони виявляються дуже корисними, коли йдеться про стабілізацію вашого iPhone або Android. Ці відеостабілізатори популярні завдяки простоті використання під час зйомки зі смартфона. Вони додають кінематографічний ефект до відеоматеріалів, знятих на смартфон, що робить їх ідеальними відеоаксесуарами для різних програм, таких як огляд об'єктів нерухомості та інші види екскурсій.

Аксесуари для професійних стабілізаторів для камер

Деякі стабілізатори кардану вимагають підставки для правильного балансування, якщо карданний стабілізатор втратить рівновагу. Багато нових моделей не вимагають підставки, але вони можуть балансувати на будь-якій поверхні або професійних відеоштативах. Ви також можете придбати зовнішній монітор, який допоможе уважно стежити за тим, що ви знімаєте. Це особливо корисно, якщо стандартний РК-дисплей камери не надто ефективний. Більше того, вам може знадобитися якийсь тумблер або дистанційний аксесуар для допомоги в панорамуванні та нахилі камери у потрібне вам становище. Якщо ви використовуєте слайдери для стабілізації зйомки, можливо варто придбати чохли для слайдерів професійних відеокамер, щоб захистити ваше обладнання.

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.