Монокуляри Carbon

Код 30821
Ціна 1490 ГРН
Код 30832
Ціна 1590 ГРН
Код 30828
Ціна 1690 ГРН
Код 30835
Ціна 1890 ГРН
Код 30815
Ціна 3390 ГРН
Код 30834
Ціна 3990 ГРН

Монокуляр - компактний оптичний прилад, як правило, з невеликим збільшенням від 5 до 12 крат. За рахунок форми, маленьких розмірів та ваги дозволяє брати із собою у подорожі, на полювання чи риболовлю.

Монокуляри – це компактні малопотужні підзорні труби, які ви дивитеся одним оком. Як і бінокль, монокуляр може збільшувати об'єкти далеко, але він також зручний для розгляду предметів поблизу. Ці збільшувальні прилади працюють як ручні пристрої або з кріпленнями на штативах та триногах для польових робіт та відпочинку.

Застосування та переваги монокулярів

Більшість людей використовують монокуляри для спостереження за дикою природою, пошуку об'єктів чи просто відпочинку на природі. Однак деякі монокуляри сумісні з камерами смартфонів і дозволяють робити фотографії зі збільшеним зумом. Такі варіанти, як монокуляри Vortex Solo, Levenhuk Wise Pro, Sigeta Spirit, є водонепроникними, легкими та компактними. Це дозволяє легко носити цю оптику у речових мішках, рюкзаках та кишенях під час відпочинку на природі. Більшість монокулярів із зумом мають регульовані видошукачі, а також кріплення для бінокльних ременів, які також підходять до монокулярів. Такі аксесуари, як шийні ремені та футляри, допомагають захистити польове обладнання.

Монокуляри з далекомірною сіткою

Монокулярні з далекомірною сіткою стануть вам у пригоді на полюванні або при фотографуванні дикої природи. Монокуляри з далекомірною сіткою допомагають навести на мету під час полювання або спостереження за птахами.

Об'єктиви та аксесуари для об'єктивів

Монокуляри оснащені roof-призмами з фазовою корекцією, компактними чи стандартними. Ви можете вибрати об'єктив з повним багатошаровим покриттям, ахроматичним або покриттям антивідблиску основного фокусу або об'єктив з декількома іншими покриттями. Існують також додаткові аксесуари для об'єктивів, такі як протитуманні фільтри та кришки для захисту лінз від подряпин та сонячних променів. Використання кришок та дощових захистів для біноклів також допомагає захистити лінзи від вологи та пилу, які можуть спричинити затуманювання зору або утворення конденсату на основній лінзі.

Яке збільшення монокуляра оптимальне?

Перше, потім слід звернути увагу під час виборів монокуляра, - це його потужність чи збільшення. Монокуляр зазвичай має збільшення від 6x до 10x – більше збільшення дозволить вам бачити далі і детальніше. Монокуляри 9x або 10x зазвичай коштують трохи дорожче, ніж 6x чи 8x. Монокуляр хороший тим, що ви отримуєте ту ж потужність, що і бінокль, тільки вдвічі менше за розміром та вагою.

Який розмір об'єктиву монокуляра кращий?

Якщо ви подивитеся на технічні характеристики монокуляра, завжди побачите два числа. Наприклад, 8×25. Перше число означає потужність (8х), а друге – розмір об'єктиву (25 мм).

Монокуляр має об'єктив від 20 мм до 42 мм. Більший об'єктив дозволить вам бачити ширший огляд. Крім того, при спостереженні монокуляр зображення буде більш яскравим і чітким. Недоліком є те, що чим більше об'єктив, тим важчим і об'ємнішим буде ваш монокуляр.

Який зазвичай розмір та вага монокулярів?

Загалом монокуляр 8×25 або 10×25 вважається компактним/кишеньковим монокуляром. Він легко поміститься до кишені і буде дуже портативним. У комплект поставки такого монокуляра зазвичай входить невелика сумка для перенесення. Кишеньковий монокуляр є відмінним гаджетом, тому що його легко носити із собою всюди, тримати в машині чи в кишені під час походів. Кишенькові монокуляри коштують дешевше і можуть стати хорошим подарунком для когось.

Пам'ятайте, що не варто очікувати від кишенькового монокуляра 8х25 або 10х25 занадто високих характеристик! Ці маленькі монокуляри мають хорошу потужність, але дуже обмежений огляд через невеликий об'єктив. Вам потрібно спочатку визначити об'єкт зйомки, а потім використовувати монокуляр за принципом "навів і зняв". Крім того, їм може бути важко користуватися через дуже маленький наочник. Якщо ви хочете насолоджуватися ширшим, чіткішим та яскравішим зображенням, то вам завжди слід вибирати монокуляр від 30 до 42 мм.

Монокуляр у порівнянні з зоровою трубою

Монокуляр призначений для того, щоб бути компактним і портативним. Більші монокуляри з більшою потужністю, більшими лінзами та ширшим оглядом називаються підзорними трубами. Підзорні труби значно більші і важчі за монокуляр. Вони часто використовуються для полювання, спостереження за птахами чи спостереження за об'єктами з фіксованого місця. Тому якщо вам потрібні кращі характеристики і вас не турбує розмір і вага, то вам варто купити підзорну трубу.

Цікаві та корисні статті з монокулярів:

Як вибрати та купити монокуляр?

На що звернути увагу під час вибору монокуляра?

Рейтинг Монокулярів за популярністю та призначенням від FotoFOX.com.ua

ТОП компактних монокулярів:

  1. Монокуляр Vortex Solo 8x25 WP
  2. Монокуляр SIGETA Spirit 8x25 WP
  3. Монокуляр Hawke Nature Trek 8x25 (Green)

ТОП монокулярів середніх розмірів:

  1. Монокуляр Vanguard VEO HD2 10x42 WP (VEO HD2 1042M)
  2. Монокуляр Levenhuk Wise PRO 10x50
  3. Монокуляр SIGETA Mirage 10x42 WP

ТОП водозахищених монокулярів:

  1. Монокуляр Levenhuk Nelson 8x42
  2. Монокуляр Arsenal 8х42
  3. Монокуляр Vortex Solo 10x36 WP

ТОП монокулярів із змінною кратністю:

  1. Монокуляр KONUS KONUSMALL-2 7-17x30
  2. Монокуляр Levenhuk Wise 8-24x50
  3. Монокуляр SIGETA Mono Zoom 7-21x21

ТОП дитячих монокулярів:

  1. Монокуляр Levenhuk LabZZ MC4 8x42
  2. Монокуляр Levenhuk LabZZ MC6 10-30x30
  3. Монокуляр Levenhuk LabZZ MC2 10x25

У нашому магазині регулярно проводяться акції та знижки на більшість асортиментів монокулярів від різних виробників. Інтернет-магазин FotoFOX є офіційним представником монокулярів Alpen, Arsenal, Barska, Bresser, Hawke, Konus, Levenhuk, National Geographic, Sigeta, Vanguard, Vortex.

Вибрати та купити монокуляр найвигідніше в інтернет-магазині FotoFOX.com.ua - ми завжди допоможемо у виборі монокуляра для Ваших цілей, проконсультуємо за характеристиками, оформимо замовлення та доставимо по Києву чи Україні

 

© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.