Цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01 1-5x (до 300 м)

Немає в наявності
Код товара 30666
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4.90

Виробник
Модель NVLB-01
80837_5-700x500
80837_4-700x500
80837_3-700x500
80837_2-700x500
80837_1-700x500

ОПИС
Цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01 1-5x (до 300 м)

Цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01 1–5x до 300 м з ІЧ-підсвіткою та записом відео

Цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01 1–5x створений для користувачів, яким потрібен універсальний прилад спостереження, здатний стабільно працювати як у повній темряві, так і при мінімальному природному освітленні. Найчастіше його обирають для нічних спостережень за місцевістю, охорони об’єктів, тактичних задач, туризму, кемпінгу, спостереження за дикою природою або як допоміжний інструмент для нічної орієнтації. Прилад вирішує ключову проблему класичної нічної оптики — залежність від зовнішнього світла — завдяки цифровій матриці та інфрачервоній підсвітці з широким діапазоном налаштувань.

Монокуляр забезпечує впевнене виявлення об’єктів на відстані до 300 метрів у повній темряві та до 1000 метрів за наявності слабкого природного світла, наприклад місячного сяйва або зоряного неба. Змінне цифрове збільшення від 1 до 5 крат дозволяє швидко переходити від оглядового режиму до детального спостереження без втрати контролю над сценою. Кольоровий TFT-дисплей діагоналлю 1,5 дюйма формує чітке та контрастне зображення, зручне для тривалого використання без перевтоми очей. У денний час прилад працює в кольоровому режимі, а вночі автоматично переходить у чорно-білий, що підвищує різкість і деталізацію.

Вбудований акумулятор ємністю 3800 мАг забезпечує тривалу автономну роботу без необхідності постійної заміни елементів живлення. Підтримка заряджання через USB Type-C дозволяє використовувати павербанк, автомобільний адаптер або будь-яке джерело USB-живлення, що особливо важливо під час тривалих виїздів. Функція фото- та відеозапису збережує результати спостережень на карту пам’яті, що робить NVLB-01 не лише оглядовим, а й аналітичним інструментом. Водночас цей монокуляр не є класичним приладом нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем, тому для динамічних задач із миттєвою реакцією варто враховувати особливості цифрової обробки зображення.

Особливості

  • Цифрове нічне бачення : забезпечує стабільну роботу в повній темряві без зовнішніх джерел світла.

  • Інфрачервона підсвітка 850 нм з 7 рівнями : дозволяє точно підлаштувати яскравість під умови спостереження та дистанцію.

  • Змінне збільшення 1–5x : дає змогу поєднувати широкий огляд і детальне наближення об’єктів.

  • Кольоровий дисплей 1,5" : забезпечує чітке відображення інформації вдень і вночі.

  • Фото- та відеозапис : дозволяє фіксувати спостереження для подальшого аналізу або збереження.

  • Вбудований акумулятор із USB Type-C : зручний для автономної роботи та заряджання в польових умовах.

  • Різьба 1/4" для штатива : забезпечує стабільність при тривалих спостереженнях.

Характеристики

  • Тип приладу: цифровий монокуляр нічного бачення

  • Матеріал корпусу: ABS-пластик

  • Колір: чорний

  • Дисплей: 1,5" TFT, 240×240

  • Об’єктив: діаметр 24 мм, FOV 10°

  • Діафрагма: F1.2, f = 25 мм

  • Збільшення: цифрове 1–5x

  • Інфрачервона підсвітка: 850 нм, 7 рівнів

  • Дистанція в повній темряві: до 300 м

  • Дистанція при мінімальному освітленні: до 1000 м

  • Мінімальна дистанція фокусування: 3 м

  • Фотоформати: JPG

  • Роздільна здатність фото: 10 / 8 / 5 / 3 Мп, VGA

  • Відео: MP4

  • Роздільна здатність відео: 1088×1088@30FPS, 1280×720@30FPS

  • Носій інформації: TF-карта до 64 ГБ

  • Інтерфейс: USB Type-C 2.0

  • Живлення: вбудований акумулятор 3800 мАг, PowerBank, USB

  • Різьба для штатива: 1/4"

  • Робоча температура: від −20 °C до +60 °C

  • Розміри: 149×63×49 мм

  • Вага: 200 г

Чому варто обрати?

  • Підходить для нічних спостережень без залежності від зовнішнього освітлення.

  • Поєднує функції спостереження та запису в одному компактному корпусі.

  • Забезпечує велику дальність виявлення для свого класу.

  • Зручний для автономного використання завдяки вбудованому акумулятору.

  • Простий у використанні без складних налаштувань.

Для чого використовується?

  • Нічні спостереження за місцевістю

  • Охорона територій і об’єктів

  • Спостереження за дикою природою

  • Туризм, кемпінг, нічна орієнтація

  • Тактичні та допоміжні спостережні задачі

Для кого підходить?

  • Охоронним службам — для нічного контролю території.

  • Мисливцям і спостерігачам за природою — для роботи в темний час доби.

  • Туристам і мандрівникам — як компактний нічний спостережний прилад.

  • Ентузіастам нічної оптики — для фіксації фото та відео спостережень.

Комплектація

  • Цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01

  • Вбудований літієвий акумулятор

  • Картка пам’яті TF

  • Кабель USB-A → USB-C

  • USB-зчитувач карт

  • М’який чохол

  • Серветка для догляду

  • Інструкція користувача

Купити цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01 1–5x в інтернет-магазині FotoFOX.com.ua

У FotoFOX.com.ua цифровий монокуляр нічного бачення Nohawk NVLB-01 1–5x представлений як практичне рішення для нічних спостережень, охорони та польових умов. Детальний опис, коректні технічні характеристики та орієнтація на реальні сценарії використання допомагають обрати прилад нічного бачення, який відповідає конкретним задачам і умовам експлуатації.

Найчастіші запитання

 

  • Чи працює при повній темряві? : так, завдяки інфрачервоній підсвітці до 300 м.

  • Чи можна записувати відео? : так, підтримується запис фото та відео на карту пам’яті.

  • Чи можна заряджати від павербанка? : так, через USB Type-C.

  • Чи підходить для штатива? : так, передбачена різьба 1/4".

 

Живі фотографії приладу нічного бачення Nohawk NVLB-01 1-5x:

 

 

ВІДГУКИ  

#6 Євген 30.10.2024 23:28
Прилад супер, ціна також! Вжень працює в кольорі, вночі чорно-біла картинка.
Цитировать
#5 Максим 07.07.2024 12:24
Не великий і дуже легкий прилад. Дуже гарно видно вночі, а також нормально працює вдень. Є можливість фото та відео фіксації. Ціна якість дуже адекватна.
Цитировать
#4 Арсен 23.06.2024 20:31
Прилад дійсо нормально працює. Екран чіткий і яскравий. Дякую за швидку відправку навіть у вихідний день!
Цитировать
#3 Костя 03.04.2024 13:48
Дуже маленький і легенький прилад нічного бачення. Екран чіткий, побачити вночі можна якл людину так і птахів. Відстань реальної роботи дуже залежить від освілення - у мене вийшло десь метрів 300-350 для виявлення людини. Вдень він взагалі дає кольорову картинку. Окремий цікавий момент - запис відео та фото - все працює дуже швидко і якісно. Що не сподобалось так це упковка. А так дивився прилади з такими самими корпусами тільки на батарейках і ще дорожче за цей.
Цитировать
#2 Андрій 23.03.2024 13:59
Брали 2 штуки, продавець порядний, відправили у день замовлення, про прилади все росказали чесно без брехні. Самі прилади нічного бачення повністю адекватні за свої гроші, працюватимуть на благо України!
Цитировать
#1 Іван 19.03.2024 17:27
За такі гроші аналогів не зустрічав. Працює нормально. Батарейок не потребує, заряджається від USB. Головне, що дійсно показує в повній темряві досить далеко, здається навіть далі ніж заявлено.
Цитировать

Всі товари в категорії

Прилади нічного баченння

Прилади нічного баченння
© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.