Рейка для підвісної системи Visico CT-2M-S single track

В наявності
relsa-dlya-podvesnoj-sistemy-visico-ct-2m-s-single-track-fotofox-1.jpg
Код товара 26350
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5.00
Ціна 3150 ГРН

Виробник
Модель 58570
relsa-dlya-podvesnoj-sistemy-visico-ct-2m-s-single-track-fotofox-2.jpg
relsa-dlya-podvesnoj-sistemy-visico-ct-2m-s-single-track-fotofox-3.jpg
relsa-dlya-podvesnoj-sistemy-visico-ct-2m-s-single-track-fotofox-4.jpg
relsa-dlya-podvesnoj-sistemy-visico-ct-2m-s-single-track-fotofox-5.jpg
relsa-dlya-podvesnoj-sistemy-visico-ct-2m-s-single-track-fotofox-6.jpg
Чому варто купити Рейка для підвісної системи Visico CT-2M-S single track в інтернет- магазині FotoFOX.com.ua
Офіційний дилер
Visico
в Україні

Офіційна Гарантія

Безкоштовна консультація і допомога з вибором

ОПИС
Рейка для підвісної системи Visico CT-2M-S single track

Рейка Visico CT-2M-S single track — це високоякісний елемент підвісної рейкової системи Visico CT-04, який призначений для фіксації освітлювального обладнання в студіях під стелею. Ця одинарна направляюча є ключовою складовою в побудові зручного та ефективного студійного простору, що дозволяє максимально звільнити робочу зону від стійок і кабелів, підвищуючи комфорт і безпеку під час зйомки. Вона встановлюється безпосередньо до стелі за допомогою монтажних пластин і служить базою для кріплення як пантографів, так і рухомих подвійних рейок, що дозволяють варіювати розташування освітлювачів у всій площині студії.

Металева конструкція рейки Visico CT-2M-S забезпечує високу жорсткість, стійкість до навантажень і довговічність. Вона має довжину 2 метри і перетин 3 х 3,2 см, що забезпечує оптимальне поєднання міцності та компактності. Плавне пересування рейок і пантографів по каретках дозволяє з мінімальними зусиллями змінювати положення джерел світла, не перериваючи процес зйомки. Це особливо зручно при динамічних змінах світлових схем або роботі з великим об’ємом техніки.

Сумісність з більшістю студійних рейкових систем інших виробників робить цю рейку універсальним рішенням для модернізації або розширення наявної студії. Вона може бути використана як для первинного монтажу підвісної системи, так і як додатковий модуль для створення складніших конфігурацій. Завдяки універсальному профілю на рейку легко встановлюються пантографи через стандартні каретки, а також фіксуються подвійні рейки, які можуть вільно рухатися в поперечному напрямку.

Рейка Visico CT-2M-S особливо корисна у великих або професійних студіях, де необхідно використовувати велику кількість освітлювачів, і при цьому зберігати свободу переміщення людей та об’єктів у знімальному просторі. Вона дозволяє уникнути плутанини з кабелями та стійками, зменшує ризики спотикання та полегшує монтаж і демонтаж обладнання. Надійне кріплення до стелі гарантує безпечне використання навіть із важкими джерелами світла.

 

Цей елемент стане ідеальною інвестицією для тих, хто прагне до професійного рівня студійної організації, де кожен елемент простору виконує свою функцію максимально ефективно. Visico CT-2M-S — це простота встановлення, надійність в експлуатації та можливість масштабування студійної системи відповідно до потреб вашої творчості.

Характеристики:

  • Довжина: 2 м
  • Розмір: 3 x 3,2 см
  • Матеріал: метал

Особливості:

  • Одинарна рейка для підвісної системи студійного освітлення: Є основним елементом підвісної рейкової системи Visico, призначеним для створення лінійної структури, по якій переміщуються каретки з підвішеними студійними освітлювальними приладами.
  • Довжина 2 метри: Забезпечує достатню відстань для переміщення освітлювальних приладів вздовж студійного простору в невеликих та середніх студіях.
  • Високоякісний алюмінієвий профіль: Виготовлена з міцного та легкого алюмінієвого сплаву, що гарантує надійність та довговічність системи при тривалому використанні.
  • Сумісність з каретками Visico: Призначена для використання з рухомими каретками Visico, які забезпечують кріплення студійного обладнання (спалахів, постійного світла, пантографів).
  • Можливість нарощування: Рейки можуть з'єднуватися між собою за допомогою спеціальних конекторів для створення систем більшої довжини, адаптованих до розмірів конкретної студії.
  • Проста установка: Легко та надійно монтується до стелі студії за допомогою відповідних кріплень (зазвичай кутових або прямих).
  • Анодоване покриття: Забезпечує захист від корозії та зносу, зберігаючи естетичний вигляд системи протягом тривалого часу.

Чому варто обрати рейку Visico CT-2M-S single track?

  • Просте та ефективне рішення для організації студійного освітлення в невеликих та середніх студіях.
  • Забезпечує зручне переміщення освітлювальних приладів вздовж рейки.
  • Міцна та надійна конструкція з якісного алюмінію.
  • Можливість створення систем різної довжини залежно від потреб студії.
  • Легка установка та сумісність з іншими елементами підвісної системи Visico.
  • Економія простору на підлозі студії.

Для чого використовується рейка Visico CT-2M-S single track?

  • Створення основної лінії для підвісної системи студійного освітлення у невеликих та середніх фото- та відеостудіях.
  • Забезпечення горизонтального переміщення освітлювальних приладів для оптимального налаштування світла під час зйомки.
  • Підвішування освітлювального обладнання для звільнення простору на підлозі та запобігання зачепленню кабелів.

Для кого підходить рейка Visico CT-2M-S single track?

  • Власники невеликих та середніх фото- та відеостудій, які прагнуть до оптимізації робочого простору та зручності використання студійного світла.
  • Професійні фотографи та відеооператори, які працюють у студійних умовах.
  • Навчальні заклади з фото- та відеостудіями.

Купити рейку для підвісної системи Visico CT-2M-S single track в інтернет-магазині FotoFOX.com.ua:

Організуйте ваше студійне освітлення ефективно та зручно з надійною одинарною рейкою Visico! Не пропустіть чудову можливість купити рейку для підвісної системи Visico CT-2M-S single track в інтернет-магазині FotoFOX.com.ua та створіть гнучку та функціональну систему для вашого студійного світла!

Всі товари в категорії

Підвісні системи

Підвісні системи
© 2020 FotoFox. All Rights Reserved.